Bezint Eer Gij Begint

Damclub BEGB

Team 3

Team 3 2011-2012

2de  klasse PFDB

 

  BEGB Britsum 3 DCH Heerenveen 3 2-10
 

 

   
1 Geoffrey de la Fonteyne Wim van de Molen 0-2
2 Sake Sloot Geert Rozenberg 0-2
3 Willem lep Pieter de Vries 0-2
4 Yke Miedema Sjoerd van de Molen 2-0
5 Siebe Kloostra Andries Oord 0-2
6 Sipke de Boer Jan van de Vegt 0-2

 

  BEGB Britsum 3 Ontspanning Aldeboarn 2 7-5
 

 

   
1 Willem Lep Kees Lolkema 1-1
2 Klaas Koopman Klaas Spinder 2-0
3 Sake Sloot Jorrit Brolsma 1-1
4 Yke Miedema Meine Veld 2-0
5 Jaap Hofman Klaas de Jong 1-1
6 Siebe Kloostra Ysbrand Walstra 0-2

 

  Damcombinatie Fryslan 2 BEGB Britsum 3 4-8
 

 

   
1 Hans Klijnsma Klaas Koopman 0-2
2 Wietse Vonk Willem Lep 1-1
3 Wiebe de Boer Sake Sloot 1-1
4 Abe Reitsma Yke Miedema 0-2
5 Simon de Boer Siebe Kloostra 0-2
6 Jetske Smit Sipke de Boer 2-0

 

 

  BEGB Britsum 3 Rinsumageest 2 5-7
 

 

   
1 Klaas Koopman Hendrik Zwaagstra 1-1
2 Willem Lep Henk Elgersma 1-1
3 Sake Sloot Pieter de Vries 1-1
4 Yke Miedema Arnold Wiegersma 0-2
5 Jaap Hofman Sjoerd de Vries 2-0
6 Sipke de Boer Age Zwaagstra 0-2

 

  TOG Eastermar BEGB Britsum 3 5-7
 

 

   
1 Anton van de Ploeg Yke Miedema 0-2
2 Henk Westerhof Sipke de Boer 2-0
3 Ate Oosterhof Jaap Hofman 1-1
4 Tamme A Oosterhof Klaas Koopman 1-1
5 Simen Atsma Willem Lep 1-1
6 Kees van de Velde Sake Sloot 0-2

 

  Emmeloord 2 BEGB Britsum 3 6-6
 

 

   
1 Cees Bruijnes Geoffrey de la Fonteyne 0-2
2 Douwe Feenstra Sake Sloot 1-1
3 Wim Kroon Klaas Koopman 1-1
4 Julienes Danhof Willem Lep 0-2
5 Ton Coenen Yke Miedema 2-0
6 Theo Zijlstra Jaap Hofman 2-0

 

  Donkerbroek BEGB Britsum 3 4-8
 

 

   
1 Germ Poortinga Klaas Koopman 1-1
2 Jan Durk Klooster Willem lep 0-2
3 Hinke Klooster Sake Sloot 0-2
4 Hans Hoks Yke Miedema 0-2
5 Bouke van Ek Sipke de Boer 1-1
6 Nammele Otter Siebe Kloostra 2-0

 

 

  BEGB Britsum 3 Huizum 3 2-10
       
1 Geoffrey de la Fonteyne Jan T Terpstra 0-2
2 Sake Sloot Henk Jan van der Let 0-2
3 Willem Lep Hans van Dijk 0-2
4 Klaas Koopman Hidde Risselade 1-1
5 Yke Miedema Jilles van Kesteren 0-2
6 Sipe de Boer Fedde van der Laan 1-1

Laatste geplaatste foto's

t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014

Speelaccommodatie

"Britsenburg"
M. v. Coehoornwei 16a
BritsumĀ 
tel. 058-2574357

De (historische) uitslagen worden bijgehouden door Willem Lep. We willen graag het archief in orde hebben. Als iemand nog gegevens heeft die ontbreken op de website, stuur dan even een mailtje naar penningmeester@begb.nl. Zo zoeken we ook nog teamopstellingen van competities, bekeruitslagen, namen en verbetering van gegevens die niet correct zijn vermeld.