Bezint Eer Gij Begint

Damclub BEGB

Team 2

Team 2 1979-1980

Derde klasse B PFDB

 

De Oldehove 3 BEGB Cornjum 14-6


Henk Posthumus
2-0

Corrie den Hartog
2-0

Petrus Peke Donauer
2-0

Anne Lourens
2-0

Jan Balt
2-0

Klaas Weima
0-2

Jan de Haas
2-0

?
0-2

?
0-2

?
2-0

 

DCD Dokkum 4 BEGB Cornjum 2 8-12

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

 

BEGB Cornjum De Damrakkers Warga 9-11

1 Johannes Groenia Klaas Koopman 0-2
2 Renske de Vries Glas Peet Terpstra 0-2
3 Douwe Loonstra Rinze Tuinstra 2-0
4 Sjoerd Visser Bauke Zwerwer 0-2
5 Jan Oepkes Feenstra Sjoerd Tijsma 1-1
6 Frits Jansen Jan de Boer 2-0
7 Jaap Holwerda Henk Janssen 1-1
8 Gert Henk Swart Pieter Rodenburg 1-1
9 Kees Mellema Mieke de Vries Koster 2-0
10 Geert Soepboer Yme de Vries 0-2

 

BEGB Cornjum 2 Franeker 2 8-12

1 Frits Jansen Douwe van de Pol 0-2
2 Jan Oepkes Feenstra Koop de Vries 1-1
3 Gosse Hoekstra Jan Ferwerda 1-1
4 Gert Henk Swart Klaas Leegstra 0-2
5 Douwe Loonstra Mandansein Choko 0-2
6 Kees Mellema Durk van de Meulen 2-0
7 Sipke Deelstra A Zantema 0-2
8 Geert Soepboer Auke Wiersma 2-0
9

Wieberen Postema sr

Frits de Vries 2-0
10 Renske de Vries Glas Meij Ietsje Benders 0-2

 

Ureterp BEGB Cornjum 2 16-4

1 Uiltje G Hosper 2-0
2 Yde Meijer 2-0
3 Berend L Hoekstra 2-0
4 Jelte Buma 1-1
5 Fokke Heidsma 2-0
6 Linze Boonstra 1-1
7 Harm Lijzenga 2-0
8 Brugt de Jong 0-2
9 Fokke Vrijburg 2-0
10 Wiebe Hoekstra 2-0

 

BEGB Cornjum 2 TOG .Eastermar  2 4-16

1
2
3
4
5
6
7
8
9
Willem Lep Jacob Wiersma 2-0

Laatste geplaatste foto's

t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014

Speelaccommodatie

"Britsenburg"
M. v. Coehoornwei 16a
Britsum 
tel. 058-2574357

De (historische) uitslagen worden bijgehouden door Willem Lep. We willen graag het archief in orde hebben. Als iemand nog gegevens heeft die ontbreken op de website, stuur dan even een mailtje naar penningmeester@begb.nl. Zo zoeken we ook nog teamopstellingen van competities, bekeruitslagen, namen en verbetering van gegevens die niet correct zijn vermeld.