Bezint Eer Gij Begint

Damclub BEGB

Team 1

Team 1 2012-2013

2e klasseA KNDB

BEGB Britsum Warffen 12-8
.
1 Cor Buma Nico Werkman 0-2
2 Reinout Sloot Peter Hoeksema 0-2
3 Jan peters Herman Mulder 1-1
4 Sjoerd D Schaaf Geert Ploegman 2-0
5 Pieter Dijkstra Berend Keizer 1-1
6 Bauke van der Werff Gezinus Bottema 0-2
7 Roel Toering Reint Harmannus Prins 2-0
8 Boele Land Garmt Nijburg 2-0
9 Klaas Koopman Rudolf Schwab 2-0
10 Ruurd Winkel Joop van de Heide 2-0

 

 

TTS Surhuisterveen BEGB Britsum 9-11

1 Sietse Jonker Reinout Sloot 1-1
2 Karel de Bruin Jan Peters 2-0
3 Steven Veenstra sr Sietse Bronger 0-2
4 Jan Hiemstra Cor Buma 0-2
5 Rein van der Wal Boele Land 2-0
6 Anton van der Ploeg Roel Toering 1-1
7 Cees Dijkstra Bauke van der Werff 0-2
8 Ype Kroodsma Klaas Koopman 1-1
9 Johan Slofstra Sjoerd D schaaf 0-2
10 Jan Kunnen Ruurd Winkel 2-0

 

 


BEGB Britsum OG Drachten 2 13-7

1 Jan Peters Kor Dijk 2-0
2 Reinout Sloot Niet opgekomen 2-0
3 Pieter Dijkstra Niet opgekomen 2-0
4 Bauke van der Werff Germ Kooi 1-1
5 Cor Buma Jesse de Boer jr 0-2
6 Roel Toering Robin Hoekstra jr 2-0
7 Boele Land Marieke Altena jr 1-1
8 Sjoerd D Schaaf Anne Veenstra 1-1
9 Klaas Koopman Rika van Leeuwen 0-2
10 Ruurd Winkel Robert de Boer 2-0

 

 

De Oldehove 2 BEGB Britsum 14-6

1 Fedde Kramer Pieter Dijkstra 2-0
2 Nick de la Fonteyne Reinout Sloot 0-2
3 Bob Nuys Jan Peters 2-0
4 Bernard Post Jelte W Veld 0-2
5 Hylke Dijkstra Cor Buma 2-0
6 Piet Tuik Bauke van der Werff 2-0
7 Geoffrey de la Fonteyne Sjoerd D Schaaf 2-0
8 Wijnand Ankersmid Boele Land 0-2
9 Jillis van Kesteren Klaas Koopman 2-0
10 Gauke Dirk Nijholt Ruurd Winkel 2-0

 

 

BEGB Britsum Damcombinatie Fryslan 2 14-6

1 Reinout Sloot Lolke Huitema 1-1
2 Jan Peters Arnold Wiegersma 1-1
3 Jelte W Veld Danny Ruiter 2-0
4 Sietse Bronger Tjalling Oegema 1-1
5 Roel Toering Sijtze Terpstra 1-1
6 Bauke van der Werff Wilco Terpstra 2-0
7 Pieter Dijkstra Eeltje Terpstra 1-1
8 Sjoerd D Schaaf Bert Oegema 1-1
9 Ruurd Winkel Tjeerd Jaasma 2-0
10 Klaas Koopman Koop de Vries 2-0

 

 

Provinciaal Gronings Tiental BEGB Britsum 5-15

1 John Thimister Willem Lep 1-1
2 Johan Zijlstra Pieter Dijkstra 1-1
3 Sietze Rozema Reinout Sloot 0-2
4 Kor Sikkema Jelte W Veld 0-2
5 Koos Prak Jan Peters 0-2
6 Johannes Bultena Cor Buma 0-2
7 Hans van der Veen Roel Toering 1-1
8 Joop de Vries Bauke van der Werff 2-0
9 Rob van Heukelen Klaas Koopman 0-2
10 Jacques Galliard Ruurd Winkel 0-2

 

 

BEGB Britsum Roden/Leek 2 13-7

1 Pieter Dijkstra Hans Duijzer 2-0
2 Reinout Sloot Wim ten Damme 2-0
3 Jan Peters Pieter F Dijkstra 2-0
4 Jelte W Veld Tom Huizinga 2-0
5 Jeppe Bronger Jan Kuijer 0-2
6 Roel Toering Jannes de Vries 1-1
7 Bauke van der Werff Harrie Gerding 2-0
8 Sjoerd D Schaaf Feiko Stoppels 0-2
9 Ruurd Winkel Jouke de Haan 2-0
10 Klaas Koopman Bert Honderd 0-2

 

 

Fortuin Dokkum BEGB Britsum 14-6

1 Henk Bosgraaf Reinout Sloot 0-2
2 Arend Dijkstra Jan Peters 1-1
3 Jetze Hoogterp Jelte W Veld 2-0
4 Sjoerd Bloem Jeppe Bronger 0-2
5 Bouwe Ringnalda Pieter Dijkstra 2-0
6 Durk Douma Cor Buma 2-0
7 Alex Hoekstra Roel Toering 2-0
8 Willem Nuveld Bauke van der Werff 2-0
9 Binne Brouwer Sjoerd D Schaaf 1-1
10 Durk Albert Zijlstra Ruurd Winkel 2-0

 

BEGB Britsum Het Noorden Groningen  2 11-9

1 Pieter Dijkstra Marcin Czeladzinski 1-1
2 Reinout Sloot Geert Lubberink 2-0
3 Jan Peters Ben P Haan 1-1
4 Jelte W Veld Marinus Damkat 2-0
5 Cor Buma Cerco Lubberink 1-1
6 Bauke van der Werff Peter Bakker 0-2
7 Roel Toering Bob van de Mark 0-2
8 Sjoerd D Schaaf Roelf Suk 1-1
9 Ruurd Winkel Jacob Ganzevoort 1-1
10 Klaas Koopman Henk prak 2-0

 

 

Heerenveen 2 BEGB Britsum 9-11

1 Klaas Mondria Pieter Dijkstra 1-1
2 Wim Riddersma Jan Peters 1-1
3 Ulbe Koopman Reinout Sloot 0-2
4 Henk Hosper Jelte W Veld 0-2
5 Pieter deVries Bauke van der Werff 2-0
6 Martin Boersbroek Cor Buma 1-1
7 Jan de Vos Sjoerd D Schaaf 2-0
8 Geert Rozenberg Roel Toering 1-1
9 Jan van de Vegt Klaas Koopman 1-1
10 Sjoerd van de Molen Ruurd Winkel 0-2

 

Beslissingwedstrijd om te promoveren of degraderen in het Polman Stadion in Almelo  BEGB blijft in de 2e klasse

 

Almelo BEGB Britsum 11-9

1 Anton Jurg Willem Lep 2-0
2 Gert Jan Kolste Pieter Dijkstra 0-2
3 Danny Crompvoets Reinout Sloot 0-2
4 Frank Eektimmerman Jelte W Veld 1-1
5 Johan Essink Jan Peters 2-0
6 Ronny Kamp Cor Buma 2-0
7 Bert Looms Sietse Bronger 1-1
8 Matthijs van Hofwegen Roel Toering 2-0
9 Roelof Jan de Haan Bauke van derWerff 1-1
10 Jan Wienk Ruurd Winkel 0-2

 

 

Hoofdklasse PFDB

 

Bolsward/Workum Combinatie BEGB Britsum 12-4

1 Jan Mente Drent Oege Dijkstra 2-0
2 Sjoerd Huitema Jeppe Bronger 1-1
3 Durk de Vries Pieter Dijkstra 2-0
4 Lolke Huitema Roel Toering 0-2
5 Fedde Piet Huitema Sjoerd D Schaaf 1-1
6 Douwe Kunst Hylke Schaaf 2-0
7 Danny Ruiter Ruurd Winkel 2-0
8 Klaas Herder Sake Sloot 2-0

 

 

BEGB Britsum Heerenveen/Mildam 5-11

1 Pieter Dijkstra Waylon Poot 0-2
2 Sietse Bronger Tjipke Smedinga 0-2
3 Oege Dijkstra Oscar Veltman 1-1
4 Jeppe Bronger Aizo Plantinga 1-1
5 Roel Toering Wim van der Molen 0-2
6 Sjoerd D Schaaf Anne Dekker 1-1
7 Ruurd Winkel Sjoerd Hofman 0-2
8 Wilco Terpstra Jelle Jongsma 2-0

 

 

BEGB Britsum De Oldehove 2 8-8

1 Pieter Dijkstra Gauke Dirk Nijholt 1-1
2 Sietse Bronger Piet Tuik 0-2
3 Oege Dijkstra Reinout Sloot 2-0
4 Jeppe Bronger Bob Nuys 1-1
5 Roel Toering Henk Posthumus 1-1
6 Sjoerd D Schaaf Wijnand Ankersmit 1-1
7 Ruurd Winkel Theo Wolthers 2-0
8 Wilco Terpstra Harry Mennema 0-2

 

 

BEGB Britsum Eensgezindheid Woudsend 7-9

1 Oege Dijkstra Roel Bijl 1-1
2 Sietse Bronger Joost Oosterbaan 2-0
3 Pieter Dijkstra Klaas Lijklema 0-2
4 Jeppe Bronger Gaele stoker 1-1
5 Roel Toering Siep Altena 0-2
6 Sjoerd D Schaaf Brûn Bergsma 1-1
7 Ruurd Winkel Onno Reekers 1-1
8 Yke Miedema Jan Kramer 1-1

 

 

ZWH Damteam Bakhuizem BEGB Britsum 6-10

1 Cor Buma Pieter Dijkstra 1-1
2 Gerard Flapper Sietse Bronger 1-1
3 Pieter Folmer Jeppe Bronger 1-1
4 Sjouke Reekers Oege Dijkstra 0-2
5 Jan Peters Roel Toering 1-1
6 Ids Bruinsma Willem lep 1-1
7 Johannes van der Goot Sjoerd D Schaaf 1-1
8 Jacob Folkertsma Ruurd Winkel 0-2

 

 

Damcombinatie Fryslan BEGB Britsum 9-7

1 Gerlof Kolk Willem lep 2-0
2 Teake Kooistra Hylke Schaaf 2-0
3 Douwe Edelenbos Ruurd Winkel 2-0
4 Hans Zondervan Pieter Dijkstra 2-0
5 Tjalling Oegema Oege Dijkstra 0-2
6 Bert Oegema Sietse Bronger 1-1
7 Harm Terpstra Roel Toering 0-2
8 Gaatze de Vries Jeppe Bronger 0-2

 

 

BEGB Britsum Urk aan Zet 5-11

1 Oege Dijkstra Jacob Post 0-2
2 Sietse Bronger Jurriaan Romkes 0-2
3 Pieter Dijkstra Jan Marten van der Reest 0-2
4 Roel Toering Kees Post 2-0
5 Ruurd winkel Jan Snijder 1-1
6 Wilco Terpstra Tonnie Post 1-1
7 Yke Miedema Paulus de Boer 0-2
8 Willem Lep Jan van der Reest 1-1

 

 

 

BEGB Britsum OG Drachten 5-11

1 Pieter Dijkstra Jan Hoogterp 0-2
2 Sietse Bronger Gabriel Heerema 0-2
3 Jeppe Bronger Richard Koot 0-2
4 Sjoerd D Schaaf Rudolf Smedinga 1-1
5 Oege Dijkstra Gerrit Klaseboer 2-0
6 Roel Toering Kor Dijk 0-2
7 Wilco Terpstra Jaap Tuininga 1-1
8 Sake Sloot Jacob Hoekema 1-1

Laatste geplaatste foto's

t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014 t/m 2014

Speelaccommodatie

"Britsenburg"
M. v. Coehoornwei 16a
Britsum 
tel. 058-2574357

De (historische) uitslagen worden bijgehouden door Willem Lep. We willen graag het archief in orde hebben. Als iemand nog gegevens heeft die ontbreken op de website, stuur dan even een mailtje naar penningmeester@begb.nl. Zo zoeken we ook nog teamopstellingen van competities, bekeruitslagen, namen en verbetering van gegevens die niet correct zijn vermeld.